Foto reaktywacja!

reaktywacjaMija już 45 miesięcy od opublikowania ostatniego wpisu na Foto-Porady.info. Blog spał niczym niedźwiedź podczas snu zimowego a świat fotografii pędził do przodu:

  • wypieranie matryc CCD na rzecz CMOS,
  • jeszcze większa rozdzielczość i jakość aparatów cyfrowych,
  • większa rozdzielczość matryc w smartfonach (5 MPx to już prawie standard),
  • setki premier nowych aparatów,
  • wzrost zajętości zdjęć,
  • nowe narzędzia do publikacji zdjęć online,

Mnie również nie było dane odpocząć: nauka, praca i nowe wyzwania spowodowała zepchnięcie fotografii na drugi plan nad czym (czasami) ubolewam. Jako, że obecnie nie jestem na bieżąco z tematyką fotografii w najbliższym czasie skupię się nad tym co mi najbliższe, czyli fotografią online i zarządzaniem własnymi zdjęciami.

Niektóre starsze wpisy delikatnie mówiąc nie są już aktualne lub zawierają odnośniki do stron które już nie istnieją. W miarę możliwości będę je sprawdzał, poprawiał a wyjątkowo zdezaktualizowane publikował na nowo.

Statystyki ducha

Mimo dużej pustki blog w tym czasie odwiedziło 21 tysięcy osób. Najwięcej osób było zainteresowanych artykułem na temat stworzenia znaku wodnego oraz gdzie założyć swoją galerię zdjęć.

Listopadowe postanowienie

1 wpis w ciągu miesiąca.

Jeśli masz do mnie pytania

Jeśli uważasz, ze jest coś o czym powinienem napisać lub chcesz zasięgnąć mojej rady to nie bój się i skontaktuj się ze mną

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *